TORONTO RAPTORS - WASHINGTON WIZARDS 14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE NBA İDDAA TAHMİNİ
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > TORONTO RAPTORS – WASHINGTON WIZARDS | 14 ŞUBAT PERŞEMBE

TORONTO RAPTORS – WASHINGTON WIZARDS | 14 ŞUBAT PERŞEMBE

TORONTO RAPTORS – WASHINGTON WIZARDS 14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE NBA İDDAA TAHMİNİ

Dün gece uzun bir süreden sonra yanıldığımız Philadelphia maçıyla yazımıza başlayalım. S Sport ekranlarında sabah karşı izleme fırsatı bulduğum Philadelphia Boston mücadelesinde, Kyrie Irving’in olmamasına rağmen maçı kazanamayan bir Philadelphia izledik. Özellikle Embiid’in sürekli olarak tepeden bir şutör gibi davranması ve son perioda kadar üçlük denemesi gerçekten entersandı. Ayrıca Reddick ve Butler’ın pasif kalmasına da anlam veremedim. Son takas döneminde alınan Harris ise takıma henüz daha alışamamış durumda. Doğrudan rakipleri karşısında yine de maçı kazanma noktasına gelen ve son dakikalarda özellikle Butler’ın kaçırdığı serbest atışlarla başarısız olan Philadelphia, Boston’da Hayward’ın performansına engel olamadı ve sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Gelelim bu karşılaşmaya, Wizards bir sıçrama yapma peşinde ve Air Canada Center’da Toronto Raptors karşısında bir sürpriz arıyacak. Detroit Pistons’a 121-112 kaybettikleri maçın geniş özetini izleyebildim. Pazartesi gecesi savunmada sorunlar yaşayan ve pota altında Pistonslı oyuncuları tutamayan Wizards’da Beal 32 sayı ve 10 reboundla oynamıştı. Bobby Portis 24 sayı ile takımına katkı yapmış Ariza da 23 sayı ile destek vermişti.

Toronto ise Brooklyn Nets karşısında 127-125  lik bir skor ile maçı kazanmayı başarmış ancak çok zorlanmıştı. Mücadelede Leonard 30 sayı, Ibaka ise 18 sayı ile oynamıştı. Marc Gasol’u kadrosuna katarak bir veterana daha sahip olan Raptors, Wall ve Howard’dan yine yoksun olacak Wizards karşısında açık ara favori. Maçı kaybedeceklerini düşünmüyorum. Açılan handikap ta değerlendirebilir. Ancak Wizards’dan fazla sayı beklemediğimden dolayı karşılaşmanın 233.5 sayı altında da kalabileceğini söyleyebiliriz. Hepinize bol şanslar diliyorum.

Toronto Raptors -11.5 ve 233.5 sayı altı

Atilla Arda BORA

Top
Translate »