ŞENOL GÜNEŞ'TEN AÇIKLAMA
Buradasınız
Ana Sayfa > SPOR HABER > ŞENOL GÜNEŞ’TEN AÇIKLAMA

ŞENOL GÜNEŞ’TEN AÇIKLAMA

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Gruptan çıkmak istiyoruz, Avrupa Şampiyonası’na katılmak istiyoruz. O yüzden o rakip, bu rakip diye bakmayacağız. Bu maça da Fransa maçına da kazanmak için çıkacağız.” dedi.

Zor bir rakiple oynayacaklarını söyleyen Şenol Güneş, “Biz de iyi takımız. Güzel maç olmasını bekliyorum, kazanmak için oynayacağız.” dedi.

Grubta favori olarak gösterilen Fransa’ya karşı düşünceleri hakkında soru üzerine Şenol Güneş şu ifadeleri kullandı:

“Biz önce kendimizi iyi görüyoruz. Hepsinden 3’er puan almak istiyoruz. Rakiplerin gücünü veya güçsüzlüğünü ortaya koyan değerler var. O bizi ilgilendirmez. Sadece yarınki maçı kazanmak için oynayacağız. İşin kolay olmadığını biliyoruz, rakibimize saygı gösteriyoruz. Yetenekli ve tecrübeli oyuncuları var. Ancak bizim kazanmaya da ihtiyacımız var. ”

EMRE BELÖZOĞLU VE MİLLİ TAKIM

Emre Belözoğlu da, milli takıma kendisini çağırdığı için teknik direktör Şenol Güneş’e teşekkür etti.

Göğsünde şanlı bayrağı taşıdığı sürece hiç bir zaman heyecanının bitmeyeceğini dikkati çeken Belözoğlu, “Yarın bir gün futbolu bıraktıktan sonra, 50 yaşına da geldiğimde evimde otururken beni milli takıma çağırsalar aynı heyecanla gelirim. Milli takımın var olduğu her yerde var olmak benim için büyük bir şereftir. Bu konsantrasyonu Türk vatandaşı olarak hiç bir zaman kaybetmedim.” ifadelerini kullandı.

Kaynak:AA

Top
Translate »