SACRAMENTO KINGS - NEW YORK KNICKS 5 MART 2019 SALI NBA İDDAA TAHMİNİ
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > SACRAMENTO KINGS – NEW YORK KNICKS | 5 MART SALI

SACRAMENTO KINGS – NEW YORK KNICKS | 5 MART SALI

SACRAMENTO KINGS – NEW YORK KNICKS 5 MART 2019 SALI NBA İDDAA TAHMİNİ

New York Knicks ikinci ‘back to back’ oyununu bu gece oynayacak. Tempolu bir fikstür geçiren ve oldukça yorulan Knicks, Sacramento Kings deplasmanına çıkıyor. Pazar günü Clippers ile oynayan Knicks 128-107 sahadan mağlup ayrılmıştı. Bundan önceki Cleveland maçında da son perioddaki hatalarından dolayı maçı kaybeden Knicks, bu tempoda zorlu rakibi karşısında elbette yüksek handikaptan kalır mı kalmaz mı diye bizlere sorulacak. Şu an için handikap sayısı 11.5.

Dennis Smith Jr’ın Knicks’in skor yükünü çektiğini söyleyelim ve bu oyuncunun sadece sayı ortalaması 15.5. DeAndre Jordan ise sezona iyi başlasa da gerisini getiremedi. 12 rebound ortalamasına ulaşan dev pivot, bu maçta yine Knicks’ın en büyük pota altı kozlarından.

Sacramento Kings Clippers karşısında iyi ama kazanmaya yetmeyecek bir performansı göstermiş ve sahadan 116-109’luk skor ile ayrılmıştı. Burada dikkat etmemiz gereken nokta, Fox ve Cauley’in performanslarıydı. Sacarmento arka arkaya üçüncü mağlubiyetini almış oldu.

Deplasmanda sezon başından beri sorun yaşayan Knicks, yeniden yapılanma içerisinde olduğundan maçlarında tutunamıyor. Sacramento Batı’da 9. sırada ve hala daha playoff umudu yüksek. İç sahada 19 maçta 13 galibiyet alarak en azından ev performansını iyi şekilde sürdürmek isteyecek Sacramento Kings’den bu maçta kötü gidişatını sonlandıracaktır. Buna, son maçtaki performansına bakarak karar vermemiz mümkün. Handikaptan korkan takipçilerimiz doğrudan ilk yarı ve ikinci yarı Kings galibiyetini, handikapsız değerlendirebilirler. Ben riske girerek handikabı da içine alacağım.

Sacramento Kings -11.5

Atilla Arda BORA

Top
Translate »