OKLAHOMA CITY THUNDER - PORTLAND TRAIL BLAZERS 12 ŞUBAT 2019 SALI NBA İDDAA TAHMİNİ
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > OKLAHOMA CITY THUNDER – PORTLAND TRAIL BLAZERS | 12 ŞUBAT SALI

OKLAHOMA CITY THUNDER – PORTLAND TRAIL BLAZERS | 12 ŞUBAT SALI

OKLAHOMA CITY THUNDER – PORTLAND TRAIL BLAZERS 12 ŞUBAT 2019 SALI NBA İDDAA TAHMİNİ

Portland Trail Blazers bu maçla beraber back-to-back oyunlarına devam ediyor. Oklahoma City Thunder deplasmanına çıkacak olan Blazers henüz daha dün akşam Dallas karşısında oynamış ve ciddi anlamda tempolu bir maç geçirmişti. Bu karşılaşmayı bugünün ikinci NBA mücadelesi olarak bonus adı altında yayınlamak istedim. Umarım faydalı bir içerik olacak.

Portland Perşembe gecesi San Antonio Spurs’e karşı aldığı farklı galibiyetin özgüvenini yaşıyor. Sahadan 127-118 gibi bir skor ile ayrılan Portland Trail Blazers C.J McCollum ile 30 sayı bulmuştu. McCollum’un 3 sayı çizgisi dışından attığı 7 sayı maça damga vuran olayların başında geliyordu.

Cumartesi gecesi üçüncü seri galibiyetini alan Oklahoma City Thunder da Houston Rockets karşısında Paul George’un performansıyla güldü ve sahadan 117-112’lik skor ile ayrılmayı başarmıştı. George’un yükselen performansını her yazımda belirtmeye çalışıyorum. Houston karşısında tam 45 sayı ile oynayan Paul George tek başına Oklahoma City’yi zafere taşıyan oyuncu oldu. Bu performansın yanında yine triple-double yapmayı başaran efsane Westbrook’u da unutmamak lazım. George’un tek başına zaferi aldığını söylerken Westbrook’un da hakkını vermememiz haksızlık olur. Bu ikili git gide ritmini bulmaya başladı ve OKC’nin şimdiki yerine gelmesinde büyük rol oynadılar.

Lilliard’ın Portland adına 26.1 sayı ortalamasıyla oynadığını söyleyebiliriz. Bunun yanında McCollum’ın yine süper duo olarak Lillard’ın yancısı konumunda olduğunu ve bu maçta da en büyük destekçisi olacağını söyleyelim. Westbrook ve George, McCollum ve Lilliard gibi muhteşem ikililerin karşılacağı mücadelede seri ve setsiz hücumların çok fazla olacağını düşünüyorum. Bu sayede açılan 231.5 sayılık barem aşılabilir. Ben deneyeceğim, sizler de benim gibi düşünürseniz bu mücadeleyi kuponlarınızda değerlendirebilirsiniz. Maçı kazanmaya yakın taraf ise kesinlike OKC. Bu makinayı durdurmaları imkansız.

Oklahoma City Thunder kazanır ve 231.5 sayı üstü

Atilla Arda BORA

Top
Translate »