NEW ORLEANS PELICANS - INDIANA PACERS 5 OCAK SALI 2019 NBA İDDAA TAHMİNİ
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > NEW ORLEANS PELICANS – INDIANA PACERS | 5 OCAK SALI

NEW ORLEANS PELICANS – INDIANA PACERS | 5 OCAK SALI

NEW ORLEANS PELICANS – INDIANA PACERS 5 OCAK SALI 2019 NBA İDDAA TAHMİNİ

Bu gece Smoothie King Center’da oynanacak olan Pelicans Pacers karşılaşması için harika bir karşılaşma bekliyorum. Benim de takip edeceğim karşılaşmada Indiana Pacers deplasmanda olmasına rağmen favori gösterilmiş.

Nedenlerine bakalım;

Davis’in Lakers’a gitme durumu var ve bu karşılaşmada oynamayacak. Pelicans’ın %30’u diyebileceğimiz Anthony Davis, büyük ihtimalle Lakers’a bir kaç oyuncu karşılığında takas olacak. Indiana’nın bu sezon için tuzu kuru ve playoff için bu senenin rahat takımlarından. Miami karşısında deplasmanda son maçını harika bir defans oyunuyla yine kazanmayı başaran Pacers, Miami’ye son periodda sadece 11 sayı attırmayı başarmıştı.  Bogdanovic’in 31 sayı ile oynadığı karşılaşmada Collison 20 sayı ile Pacers’da dikkatleri üzerine çekti.

New Orleans’ın son performansı NBA yazarları tarafından beğenilmedi. Ben Spurs karşısında Pelicans’ı izleyemedim ancak özetlerden gördüğüm kadarıyla hücumda zorlandıklarını gözlemledim. İstatistiklere baktığımızda standartın altında bir performans sergilediğini gördüğümüz New Orleans bu karşılaşmada da Anthony Davis’ten yoksun olarak İndiana karşısında olacak.

Karşılaşmadan beklentim Pacers’ın 3 ila 5 sayı aralığında bir galibiyeti olacak. Yine de son dakikada kadroları kontrol ederek tahmin yapmanızı ve kuponlara eklenmesini tavsiye ederim. Hepinize bol şanslar dilerim.

Indiana Pacers -1.5

A. Arda BORA

Top
Translate »