MILWAUKEE BUCKS - NEW ORLEANS PELICANS 20 ARALIK 2018 PERŞEMBE NBA İDDAA TAHMİNİ
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > MILWAUKEE BUCKS – NEW ORLEANS PELICANS | 20 ARALIK PERŞEMBE

MILWAUKEE BUCKS – NEW ORLEANS PELICANS | 20 ARALIK PERŞEMBE

MILWAUKEE BUCKS – NEW ORLEANS PELICANS 20 ARALIK 2018 PERŞEMBE NBA İDDAA TAHMİNİ

Evinde 13 galibiyeti bulunan Bucks, son iki deplasmanından galip gelerek New Orleans Pelicans karşısına çıkıyor. Evinde oynadığı maçların sadece üçünü kaybeden Bucks, zorlu Detroit deplasmanında harika üçlüsüyle yine maçı kazanmayı başarmıştı. Antetokunmpo 32 sayı 12 rebound ile oynarken, Bledsoe 17 sayı 9 asist ve Middleton 22 sayı 6 asist ile oynamıştı. Takımın şu anda yine momentum içerisinde olduğunu söylememiz mümkün. Maçlardaki tempolar da arttı o yüzden bazı maçları değerlendirip bazı maçları değerlendirmemeye özen gösteriyorum.

Pelicans ise deplasmanlarda sorun yaşamaya devam ediyor. Deplasmanlarda sadece 4 galibiyeti bulunan Pelicans, evinde oynadığı son Heat maçında da istediği performansı sahaya yansıtamadı ve evinde Heat’e 102 – 96 gibi düşük bir skor ile mağlup oldu. Rendle ve Mirotic’in sakatlığından dolayı bu maçta oynamayacak olması Pelicans için yüksek bir handikap. Ben Bucks’ın bu kadroyu iç sahada değerlendireceğini düşünüyorum. Ayrıca Pelicans’dan çok yüksek sayı beklemediğimden bu maçın 232.5 sayı altında da biteceğini düşünüyorum.

Milwaukee Bucks -8.5 ve 232.5 sayı altı

*tahmincityplus.com’a destek olmak için sağ ve üst sütündaki reklamları günde bir kez olmak üzere tıklayabilir ve bizlere desteğinizi gösterebilirsiniz. Teşekkürler.

Atilla Arda BORA

Top
Translate »