MILWAUKEE BUCKS - BOSTON CELTICS 9 MAYIS PERŞEMBE NBA PLAYOFF İDDAA TAHMİNİ
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > NBA 2018-19 Playoffları > MILWAUKEE BUCKS – BOSTON CELTICS | 9 MAYIS PERŞEMBE

MILWAUKEE BUCKS – BOSTON CELTICS | 9 MAYIS PERŞEMBE

MILWAUKEE BUCKS – BOSTON CELTICS 9 MAYIS PERŞEMBE NBA PLAYOFF İDDAA TAHMİNİ

Pazartesi gecesi sabaha karşı oynanan Boston Celtics – Milwaukee Bucks mücadelesinin tamamını takip etme fırsatı buldum ve size karşılaşmadan bazı önemli notlar iletmeye çalışacağım. Bu maça bildiğiniz üzere Boston Celtics galibiyeti ve 221.5 sayı altı tercihlerimiz olmuştu. Bu tercihlerimizden sadece 221.5 sayı altı tercihinde başarı sağlamıştık. Celtics, savunmada Antetokounmpo’yu savunamayınca üçüncü period sonuna doğru mücadele Milwaukee Bucks lehine dönmüş ve rahat bir galibiyet almalarını sağlamıştı.

Celtics maçlara her zaman iyi başlayan taraf. Ancak Kyrie Irving’in takım arkadaşlarını zaman zaman unutması ve çok fazla tekli hücümda bulunması Celtics adına can sıkıcı detaylardan. Son maçta dış şutlarda da Rozzier, Morris ve en fazla katkı beklediğim Horford iyi neticeler alamadı. En kritik anlarda denedikleri üçlükleri sokamayan Celticsliler, pota altında Anteto’yu da durduramayınca iyiden iyiye cesaretlenen bir Milwaukee izlemeye başladık. Savunmada Bledsoe ve Middleton’ın etkili olduğunu söylememiz mümkün. Mirotic girdikten sonra fazla katkı yapmamış gibi görünse de alan boşaltmalarıyla öne çıkan oyunculardandı.

Celtics’in seyircisi önünde neredeyse son periodun tamamında umutsuzca ve playoff’u bırakmışcasına sergilediği hareketler dikkatimi çekti. Özellikle Irving’den hiç beklemediğim bir performans izledim. Sanki boyu kısa kalıyor gibiydi her atışında ya da Buckslıların heybetinden pota altında iyiden iyiye küçüldü. Horford ise yaşının vermiş olduğu yorgunlukla zaman zaman Bucks’a ayak uyduramadı. Bu deplasmanda da uyduramayabilir.

Seri şu anda 3-1 ve Bucks kazandığı halde Doğu finaline yükselecek. Ben bu fırsatı tepeceklerini düşünmüyor ve tempolu geçecek bir mücadele sonrasında Bucks galibiyeti bekliyorum. Boston Celtics bu basketboluyla kazanırsa bana göre büyük sürpriz olur. Ayrıca barem ideal, bu sefer üste gidilebilir. Alternatif olarak yine değerlendirebilrisiniz.

Milwaukee Bucks kazanır ve 218.5 sayı üstü

Atilla Arda BORA

Top
Translate »