Utah Jazz - Golden State Warriors 11 Nisan Salı İddaa Tahmini
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > JAZZ – WARRIORS

JAZZ – WARRIORS

UTAH JAZZ – GOLDEN STATE WARRIORS 11 NİSAN ÇARŞAMBA NBA İDDAA TAHMİNİ

Utah Jazz sezonun ilk yarısına kötü başlayıp, 2. yarısını muhteşem bir şekilde ilerletti.Çaylak Donovan Mitchell’in yükselen performansı, takıma sezon ortası yapılan katkılar, bu sene Joe Ingles ve Rubio’nun yükselen performansı, Gobber ve takım eforuyla sağlanan elit savunma düzeyi bu çıkışın başlıca sebepleri. Hem tempolu oynuyorlar hemde iyi savunma yapıyorlar. Batıda ki playoff yarışı o kadar başabaş ilerliyorki kimsenin maç kaybetme lüksü yok. Şu anda konferans 4.sü olan Utah 26 Mart’ta Golden State’i Kevin Durant, Klay Thompson ve Stephen Curry’nin eksikliğinde yenebilmişti.

Jazz son 5 maçını kazanarak geliyor ve takım olarak çok formdalar. Özellikle Donovan Mitchell muhteşem çaylak sezonunun son 10 maçında 24 sayı 4 rebound 4 asist ortalamalarla oynuyor. Pazartesi sabahı da Lakers’a karşı %50 ile 28 sayı 9 rebound 8 asist yapmıştı. Utah’ın Konferans 3.sü ve 9.suyla arasında sadece 1 maç fark var.

Golden State’te Durant ve Klay’in oynayacak olmasına ve zor bir rakip olmalarına rağmen, playoff yarışı için kritik olan bu maçı Utah Jazz’in kazanacağını düşünüyorum.

Alp Y.

Utah Jazz kazanır

Top
Translate »