İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN BASIN TOPLANTISI! - Tahmin City Plus | En Profesyonel İddaa Tahminleri
Buradasınız
Ana Sayfa > DUYURU > İŞTE AZİZ YILDIRIM’IN BASIN TOPLANTISI!

İŞTE AZİZ YILDIRIM’IN BASIN TOPLANTISI!

FENERBAHÇE BAŞKANI AZİZ YILDIRIM’IN BUGÜN YAPTIĞI BASIN TOPLANTISINDAKİ KONUŞMALARI DİREKT OLARAK BEŞİKTAŞ’I SUÇLAR NİTELİKTEYDİ. İŞTE TAHMİNCİTYPLUS TWİTTER RESMİ ADRESİNDEN CANLI OLARAK VERDİĞİMİZ O KONUŞMALAR:

Aziz Yıldırım: “1995-96 yılıydı. Trabzon’da Otto Baric’in sırtına taş geldi ve o da yere düştü. Sonra Fenerbahçe takımı sahadan ayrıldı. O gün Fenerbahçe hükmen mağlup sayıldı, 1 yıl ceza aldı. Cezamızı çektik.”

Aziz Yıldırım: “Haluk Ulusoy ‘Magnumla mı vuruldu da düştü’ dedi. Fenerbahçe hükmen sayıldı ve 2 yıl ceza aldı.”

Aziz Yıldırım: “Şenol Güneş tiyatro oynamıştır.”

Aziz Yıldırım: “Otto Bariç’e o gün Türk medyası her türlü hakareti yaptı. Dün burada perşembe günü oynanan Beşiktaş maçından sonra da bazı basın organlarında Şenol Güneş’in yaptığının yanlış olduğu ifade edildi.”

Aziz Yldırım: “Beşiktaş, Fenerbahçe’yi provoke etmeye çalışmıştır. Görüntülerde var. Bu adamlar Trabzonlu, şampiyon olamadılar diye bizden çıkarmaya çalışıyorlar. Şenol Güneş Trabzonlu, Mustafa Pektemek Trabzonlu, Tolga Trabzonlu, bizi birbirimize düşürüyorlar!.”

Aziz Yıldırım: “Kumpas var çok açık, 200 yeni bilet alınmış köşe gönderlerinin oradan. Bu olaylar incelenince ortaya çıkacaktır.”

Aziz Yıldırım: “Şenol Güneş her şeyi yapacak, hakaretler edecek, sonra filazof gibi konuşacak, her şeyi bize mal edecekler. Her şeyin altından Fenerbahçe çıkarıyorlar.”

Aziz Yıldırım: “Trabzon’da otobüs kurşunlandı hala daha dava sürüyor. Suçlusu belli biz biliyoruz. Bugüne kadar Türkiye’de kim ne yaptı? Basın neden sahiplenmedi? Fenerbahçe olduğunda kimse kılını kıpırdatmıyor. Aradaki fark budur.”

Aziz Yıldırım: “Hasan Çetinkaya ile görüştüm, hakeme git söyle hakem kontrolü kaybetti dedim. Gidip söyledi ve Mete Kalkavan’ın cevabı: ‘Birinin kafasına bir şey gelirse maçı iptal ederim.’ E sen provokasyon yapıyorsun!”

Aziz Yıldırım: “Ben temsilcelere haber vermeme rağmen güvenlik tedbiri alınmadı. Köşe gönderlerine gelin durun niye denmedi? Emniyetle gidin konuşun dedim, talimat gelirse yaparız dediler.”

Aziz Yıldırım: “Sivas maçında Ertuğrul’un kafası yarıldı. Neden tatil etmedin?”

Aziz Yıldırım: “Aykut Bey ve Şekip Bey nezaketle şunları söylüyorlar, iki köklü camia zarar görmesin.. Hayır! Sahayı terkeden hükmen malup sayılır, kural bunu diyor!”

Aziz Yıldırım: “Her şeyi ilk defa Fenerbahçe üzerinden denemek ülkeyi ileriye götürmez.”

Aziz Yıldırım: “Ben maçın kurallar gereği Fenerbahçe’nin lehine hükmen tecil edilmesini gerektiğini söylüyorum. Diğerleri maç devam etsin diyor.”

Aziz Yıldırım: “Sahaya koltuk değil peruk atılmıştır.”

Aziz Yıldırım: “Derbide hakem yere düştü bizim çocuklar kaldırdı. Hepimizin puanı şu an aynı olacaktı. 62 puan olacaktık hepimiz. Biz bunlara tenezzül etmedik.”

Aziz Yıldırım: “Biz Şenol Güneş’e saygılıyız. O sahadan çıkmayacaktı, maçı orada bitirecekti. Yanlış yaptı.”

Aziz Yıldırım: “Tolga Zengin’in annesi vefat ettiğinde bu tribünler onun için tezahürat yaptı, unutmasın. Fenerbahçe tribünleri ona ‘Allah rahmet eylesin’ dedi. Herkes dua etmeli ve şükretmeli, o stattaki bütün seyirciler aşağıya inmedi. O tahrikle daha vahim olaylar olabilirdi.”

Aziz Yıldırım: “Ben 1.5 yıldır konuşmuyorum, ne konuşacağız televizyon kanalında. Daha geçen haftalarda Demba Ba’yı alacağız dediler Göztepe maçından önce, Şekip Bey bu yüzden Emenike olayında ceza yedi. Biz gerçek kimliğimizle ortadayız. Herkes samimi olacak.”

Aziz Yıldırım: “Biz özür dilemeye gidecektik gidemedik. Taraftar var dediler hastanede falan olay başka yerlere gider diye vazgeçtik. Onlar Mehmet Topal’ın kafası yarılınca özür dilediler mi? Hasan Çetinkaya’nın kafası yarılınca özür dilediler mi? Her şeyi bizden bekliyorlar.”

Aziz Yıldırım: Basın meshubuna cevaben, “Şimdi sana Tolga’ya edilen küfürleri göstereceğim. Kim kime küfür ediyor kim tahrik ediyor! Birbirlerine bir şeyler söylüyorlar, organizasyon başlıyor.”

Aziz Yıldırım: “Biz bunları sabahlara kadar seyrettik. Bakmadan konuşuyorsunuz siz ya! Provokeyi gördünüz mü şimdi arkadaşlar? Yere düşünce de Şenol Hoca’ya çarpıyor, geliyor yani. Ayaklar çarpıyor.”

Aziz Yıldırım: “Konuşma var aralarında ondan sonra operasyon başlıyor. Geri al sohbet ediyorlar bak… Bunlar niye kulübeye girmiyorlar? Ne işleri var dışarda? Laf atıyor bak perukluya, peruklunun haberi bile yok. Sonradan çıkarıyor atıyor peruğu.”

Top
Translate »