FENERBAHÇE'NİN TRANSFER POLİTİKASI VE GELECEKTEKİ FENERBAHÇE...
Buradasınız
Ana Sayfa > GÜNDEM KÖŞE > FENERBAHÇE İÇİN NE DEMİŞTİK? ŞİMDİ NE OLACAK?

FENERBAHÇE İÇİN NE DEMİŞTİK? ŞİMDİ NE OLACAK?

FENERBAHÇE’NİN TRANSFER POLİTİKASI VE GELECEKTEKİ FENERBAHÇE…

Merhaba tahmincityplus.com takipçileri. Bildiğiniz üzere Atistics TV üzerinden Ağustos ayının sonu itibariyle baş editörümüz ve kanal yorumcumuz Atilla Arda BORA’nın yapmış olduğu “Fenerbahçe Aralık ayı sonuna kadar aynı şekilde devam eder ve ligde dibi görebilir.” yorumundan sonra bazı Fenerbahçeli dostlarımızdan tepkiler bazılarından ise olumlu geri dönüşler almıştık. Peki editörümüz Bora bu yorumu neden yaptı?  İşte detaylar…

“Fenerbahçe Aralık sonuna kadar düzelemez aksine dibi görebilir.”

Kanalımızda sezon başında Fenerbahçe’nin yanlış kadro tercih ettiğini ve transferlerinin 2. sınıf olduğunu vurgulayan editörümüz Bora, Aralık ayı sonuna kadar ise Fenerbahçe’den hiç bir şey beklemediğini ve dibi görebileceğini aktarmıştı. Bunun nedenlerinden bir tanesi kulüp yöneticiliğini henüz tam olarak bilmeyen deyim yerindeyse ‘amatör’ yöneticilerin olmasıydı. Bunun yanı sıra ikinci neden olarak transfer politikalarını sürekli olarak kanalımızda anlatmaya çalışmıştık. Peki Fenerbahçe ikinci yarı itibariyle neler yapabilir?

Fenerbahçe’yi galibiyet serileri bekliyor.

Fenerbahçe’nin transfer politikası hakkında Şükrü ÖĞÜTLÜ ile bir program gerçekleştiren editörümüz Bora, Fenerbahçe’nin devre arasında yapmış olduğu iki transfere dikkat çekti. Moses ve Serdar Aziz’in üst düzey iki transfer olduğunu belirten editörümüz, Fenerbahçe’nin Zajc ile birlikte bir kimya yakalaması halinde seri galibiyetler alarak sezonu ilk 6 içerisinde bile bitirebileceğini savundu. Sezon başında takım oyuncularını iyi bir şekilde analiz eden kanalımız ve ekibimiz ikinci devre için ise Fenerbahçe’nin hızla yükseleceğini düşünüyor. Fenerbahçe’nin Tolgay Arslan transferinden de fayda sağlamayacağını düşünen Bora, Victor Moses transferini Beşiktaş’ın yapmış olduğu Shinji Kagawa transferiyle birlikte ilk sıraya koymuştu. Moses ilk oynadığı maçta farkını göstermiş, ikinci karşılaşmada da attığı golle kalitesini ortaya koymuştu.

Fenerbahçe’nin Avrupa’dan men yeme olasılığı çok yüksek

Ayrıca Fenerbahçe’nin gelecek sezonlardaki, özellikle önümüzdeki sezon Avrupa’da olmayacağını savunan Bora, blançoları izleyecileriyle paylaşarak somut nedenler göstermişti. Transfer harcamalarının, Ali Koç tarafından söylenen ‘ne olursa olsun Avrupa önemli değil’ fikriyle yapıldığını kendi ağzından da kamoyun vasıtasıyla duyumlamıştık.

Sizlerinde bu konu hakkındaki görüşleri çok önemli. Fenerbahçe yükselir mi, yerinde saymaya devam eder mi? Bu konu hakkında görüşlerinizi ilgili Atistics TV bölümünün altına yazmanızı istiyoruz.

Tüm Fenerbahçeli dostlarımıza ikinci yarı ile birlikte iyi bir sezon geçirmelerini diliyoruz.

 

tahmincityplus.com

 

Top
Translate »