RUSYA'DA DÜZENLENEN 2018 DÜNYA KUPASI'NDA ŞİMDİYE KADAR ÖNE ÇIKAN İKİ SÜRPRİZ TAKIM BULUNUYOR!
Buradasınız
Ana Sayfa > DUYURU > İŞTE ÖNE ÇIKAN SÜRPRİZ TAKIMLAR!

İŞTE ÖNE ÇIKAN SÜRPRİZ TAKIMLAR!

DÜNYA KUPASI’NIN GÖZ DOLDURANLARI!

Dünya Kupası başladığından bu yana izlediğimiz maçlarda sürpriz yapabilecek iki takım gözlemlendi. Bunlardan ilki geçtiğimiz Avrupa Şampiyonası’ndaki başarılı futbolunu sürdüren İzlanda. Kuzey Avrupalılar Messili Arjantin karşısında öyle bir defans oyunu oynadılar ki, kupaya gelemeyen İtalyanları aratmadılar. Harika kademe anlayışları ve yüksek fizik güçleri ile dikkatleri üzerine çeken İzlanda, bu turnuvada da kolay lokma olmayacağını gösterdi.

16 Haziran Cumartesi gününe kadar oynanan maçlarda dikkatleri üzerine çeken bir diğer takım ise Danimarka karşısında oynadığı futbolla göz dolduran Peru. Peru turnuvanın kalbur üstü takımlarından Danimarka ile karşı karşıya gelmiş ancak sahadan çok şanssız bir şekilde 1-0 malup ayrılmıştı. Bir çok futbol severin sempatisini kazanan Peru, çok farklı kazanacağı karşılaşmayı 1-0 kaybederek turnuvaya kötü başlasa da kalan iki maç için destekçilerine umut aşıladı.

Bu Dünya Kupası’nda da çok çıkış yapacak takım görecek gibiyiz. Bakalım hangi takımlar bizleri şaşırtmaya devam edecekler?

 

Tahmin City Plus

Top
Translate »