CHICAGO BULLS - PHILADELPHIA 76ERS 7 MART 2019 PERŞEMBE NBA İDDAA TAHMİNİ
Buradasınız
Ana Sayfa > NBA 2019 Normal Sezon > CHICAGO BULLS – PHILADELPHIA 76ERS | 7 MART PERŞEMBE

CHICAGO BULLS – PHILADELPHIA 76ERS | 7 MART PERŞEMBE

CHICAGO BULLS – PHILADELPHIA 76ERS 7 MART 2019 PERŞEMBE NBA İDDAA TAHMİNİ

Orlando Magic’i konuk eden ve 114-106 maçı kazanmayı başaran Philadelphia 76ers bu gece Chicago Bulls’a konuk oluyor. Oldukça tempolu bir fikstür geçiren Philadelphia 76ers bu maçta Bulls karşısında zorlanabilir. Pazar gecesi Golden State Warriors’a kaybeden ve Embiid’in oynamadığı maçta iyi bir performans göstermeyi başaran 76ers, Orlando karşısında da iyi bir hücum performansı göstermeyi başarmıştı. Bu maçta Embiid’in geri dönmesini bekliyoruz. Ben Simmons’un son dönemdeki performansını beğenmekle beraber, takım olarak da Philadelphia’nın hücum setlerinde oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Pacers karşısında değerlendirdiğimiz Chicago Bulls, aynı Philadelphia 76ers gibi back to back oyunlarına devam ediyor. Atlanta Hawks karşısında da farklı bir mağlubiyet alan Chicago Bulls, dün gece de beklediğimiz oyunu oynadı ve tahminimizin başarılı olmasını sağladı. Hücumda etkisiz kalan ve savunma takımlarına karşı zorlandığını söyleyebileceğimiz Bulls bu maçta hücum olarak Philadelphia’yı biraz olsun zorlayabilir. Bunun nedeni; Philadelphia’nın bu maçta savunma değil tamamen hücum oynayacağından.

LaVine, Markkanen ve Otto Porter Jr’ın etkili olacağını düşündüğüm Chicago Bulls’da Robin Lopez’in de etkili pota altı oyunları izlenebilir. Maçı yine kazanacak taraf Philadelphia olacaktır ancak benim tercihim doğrudan üst olacak. Bu maçta açılan baremin 10-15 sayı ile aşılacağını düşünüyorum.

227.5 sayı üstü

Atilla Arda BORA

Top
Translate »