'BU NASIL BİR HEZİMET?' - Tahmin City Plus | En Profesyonel İddaa Tahminleri
Buradasınız
Ana Sayfa > GÜNDEM KÖŞE > ‘BU NASIL BİR HEZİMET?’

‘BU NASIL BİR HEZİMET?’

FENERBAHÇE, ALANYASPOR DEPLASMANINDA BELKİ TARİHİ FARK YİYEBİLECEĞİ MAÇTAN 1-0’LIK MAĞLUBİYETLE AYRILDI VE TEHLİKE BÖLGESİNDEKİ YERİNİ KORUDU

Bu nasıl takım? Bu nasıl Fenerbahçe? Bu nasıl ruh? Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. Tamam, bu eksiklerle ben de kanalda Fenerbahçe’nin gol atamayacağını düşünüp yorumladım ancak bu kadar olur mu? Fenerbahçe bu maçta Barcelona’yla mı oynadı? Alanyaspor 7-0 kazanırdı desem abartmış olur muyum? Ne 7’si be diyebilirsiniz. Evet, 10 bile olabilirdi. Sadece Cisse girdiklerini atsa 5 olurdu. Bu taraftara, bu camiaya, bu armaya yazık… Bu olamaz. Kabullenilecek bir durum değil.

‘TEPKİ YOK!’

Oyuncularda tık yok. Alanyaspor ilk yarı 6 gol pozisyonuna girmiş, devre arasında oyuncularla konuşulmuş ama hiç fayda yok. Fenerbahçeli futbolcu tepki gösterir bu skora, bu oyuna. Gider kırmızı kart görür ne bileyim başka şeyler yapar. Kavga eder… Yok, tık yok!

Bu nasıl bir oyun düzenidir. Ne yaptığını bilmeyen oyuncular, 5 dakika arayla kalesinde her topun pozisyon olmasına hiç mi tepki göstermez? Yahu en kötü defans yapın, savunma yapın kapanın rakibi içeriye sokmayın. Yok, o da yok…

‘SADECE 2 POZİSYON İLE MAÇ TAMAMLADILAR’

Fenerbahçe maç boyunca karambole dahil toplam 2 net gol pozisyonuna girdi. Rakip kaç pozisyona girdi? Hemen söyleyim; tam 25 gol girişimi ve 12 isabetli şutları var. 30’a yakın da cezasahasına orta göndermiş Alanyaspor. Fenerbahçe’nin bu durumda olması oyuncu kalitesiyle elbetteki alakalı ama oyuncuların isyan etmemesini anlamak çok güç.

‘DUA EDİLSİN FENERBAHÇE DÜŞMESİN’

Eğer Fenerbahçe düşerse ki bana göre bu çok olası değil (umarım yanılmam), bu camiaya yazık olur. Göz göre göre bu kadar hatanın yapılması ve halen daha önlem alınması akıl alır gibi değil. Bakın futbol konuşamıyoruz. Fenerbahçe adına konuşalacak hiç bir şey yok. Bu kampanyalar, bunca bağışlar hep takıma inançtan. Bu olmamalı. Fenerbahçe kalan maçlarından 15 puan alamazsa, belli olmaz. Üzülerek söylüyorum belli olmaz.

 

Atilla Arda BORA

Top
Translate »