Aston Villa - Cardiff City 10 Nisan Salı 2018 İddaa Tahmini
Buradasınız
Ana Sayfa > Futbol Ligleri Genel Analiz > ASTON VILLA – CARDIFF

ASTON VILLA – CARDIFF

ASTON VİLLA – CARDİFF CİTY 10 NİSAN SALI 2018 İNGİLTERE CHAMPIONSHIP İDDAA TAHMİNİ

İngiltere Championship’de son haftalara girilirken Premier Lig’e direk çıkma mücadelesi veren iki takımın maçını izleyeceğiz. Bir tarafta playoffları garantilemiş Aston Villa, diğer tarafta direk olarak Premier Lig’e yükselmek isteyen 2. sıradaki Cardiff City..

Cardiff City, geçtiğimiz hafta lider Wolverhampthon’a evinde kaptırdığı 3 puanın telafisi peşinde, Aston Villa ise playofftaki yerini sağlamlaştırmak için sahada olacak. Aston Villa alt barajdan playoff maçlarına başlamamak için bu maçı kazanmak zorunda. Öte yandan Cardiff de bu maçı kaybederse Fulham’a geçilme riskini üzerinde hissedecek.

Cardiff’te Peterson, Hoilet ve Zohore üçlüsünün 11’de başlayacağını tahmin ettiğim karşılaşma da, daha ofansif bir görünüm sergileyeceğini düşünüyorum. Bu maçta beraberliğin Cardiff’e ilaç olacağını söyleyebiliriz bu yüzden ilk olarak kontrollü futbolu benimseyeceklerdir.

Aston Villa tarafında da Hourihane ve Adomah’ın iyi performanslarını bu maçta da sürdürmesini bekleyebiliriz. Son maçlarını takip ettiğim bu iki takımın genellikle doldur boşalt futboluna döndüğünü söyleyebilirim. Bu yüzden çok fazla kompakt futbol beklemiyorum. Bence iyi olan taraf yani Cardiff, istediğini alacak ve maçtan en az 1 puan ile ayrılacaktır.

Cardiff City kaybetmez

Top
Translate »