ATISTICS TV 1 VE 2 ŞUBAT'TA ANALİZ VE TAHMİNLERDE YÜKSEK BAŞARI ORANI YAKALADI...
Buradasınız
Ana Sayfa > GÜNDEM KÖŞE > İŞTE CUMA VE CUMARTESİ BAŞARILARIMIZ

İŞTE CUMA VE CUMARTESİ BAŞARILARIMIZ

ATISTICS TV 1 VE 2 ŞUBAT’TA ANALİZ VE TAHMİNLERDE YÜKSEK BAŞARI ORANI YAKALADI…

Merhaba değerli tahmincityplus.com takipçileri. Atistics TV üzeriden ve tahmincityplus.com’dan yaptığımız yayınlarımızda özellike 1 Şubat Cuma ve 2 Şubat Cumartesi günü takipçilerimize detaylı olarak aktardığımız karşılaşmalarda deyim yerindeyse şov yaptık.

Yayın hayatımıza 28 günlük bir ara verdikten sonra geri döndüğümüz tarihten itibaren %90 başarının altına düşmeyen ekibimiz sizlere yine en iyi futbol karşılaşmalarının analizlerini sunmaya devam ediyor.

İşte Cuma günü ve Cumartesi günü yaptığımız analizler ve nedenleri

Atistics TV üzerinden A. Bora’nın yapmış olduğu 1 Şubat Cuma günü analizlerinde kısmi olarak %100 başarı sağlandı. Lille’in Nice karşısında alt skor ile galip geleceğini detaylıca izleyecilerine açıklayan Bora, bu karşılaşmadan 2-0’lık bir Lille galibiyeti bekliyordu. Karşılaşmanın sonuna doğru Lille’in atmış olduğu 2 gol ile karşılaşmayı 4-0 kazanan Lille karşılaşmadan beklediğimiz üzere galip ayrılmayı başarmıştı. Bu karşılaşmada Nice’den gol bekleyen editörümüz Bora, alt ve Lille galibiyetlerini öne çıkarmıştı.

Hannover – Leipgiz mücadelesi için kendinden emin konuşan Bora, Cuma gününün karşılaşmalarına yine de çok güvenmediğini belirterek takipçilerinin temkinli davranmasını talep etmişti. Buna rağmen Leipzig’den beklediği rahat galibiyet 0-3’lük skor ile gelmişti.

Fenerbahçe Göztepe karşısındaydı ve harika bir oyun ile Göztepe’yi sahadan silerek maçı 2-0 kazanmıştı. Editörümüz bu mücadele için 2-1’lik bir Fenerbahçe galibiyeti beklediğini vurgulamış ancak oran yükseltmek adına TGS 2-3’e gidilmesi gerektiğini öne çıkarmıştı.

Cumartesi günü de Atistics TV’deki yorumlarımız yüksek başarı oranında isabet sağladı

Atistics TV’de Cumartesi günü için yapılan analizlerin yüksek oranlı başarıya ulaşması dikkatleri çekti. Takipçilerine yüksek oranlı analizler aktaran editörümüz Bora, ilk yüksek oranlı karşılaşması ve 0-0 veya 1-1 bitmesini beklediği Brighton – Watford maçını detaylıca kanalda aktararak karşılaşmaya tek tercih vererek berabere biteceğini dile getirmişti.

Bir diğer yüksek oranlı tercihi Kasımpaşa – Sivasspor karşılaşmasıydı. Bu karşılaşmanın oranlarının bile yanlış açıldığı izleyecilerine aktaran Bora, Sivasspor’un galibiyetini beklediğini ancak garanti olması açısından, nedenleriyle birlikte maç sonucunun çifte şans alınması gerektiğini aktarmıştı.

Frankfurt – Dortmund mücadelesinde ise garanti tercihin karşılıklı gol var olacağını aktaran editörümüz, sistem kuponları için 1-2’lik skor düşüncesi olduğundan handikap sıfır tahmini vermişti. Ancak sistem tercihi başarıya ulaşmamıştı.

Barcelona – Valencia maçında Barcelona’nın maçı farklı düşüneceğini ancak gollere giderek riske girilmemesi gerektiğini aktaran editörümüz yine yaşanan bir sürpriz sonucunda kayıpsız bir maç atlatmıştı.

Alanyaspor ile Galatasaray arasındaki maçı detaylıca analiz eden ve izleyecilerine aktaran Atistics TV editörümüz Bora, bu karşılaşmanın belirli nedenler dolasıyla 1-1 veya 2-2 gibi bir skor ile bitmesini beklediğini değerlendirmişti. Karşılaşmaya banko tercih olarak karşılıklı gol var tercihini öneren editörümüz, maçın da berabere biteceğini ve sistem kuponlarda değerlendirilmesi gerektiğini izleyecileri ile paylaşmıştı.

Crystal Palace – Fulham ve Cardiff City – Bournemouth maçlarında da karşılıklı gol var bekleyen editörümüz bu maçlarda başarı sağlamayadı.

 

tahmincityplus.com

 

 

Top
Translate »